آگهی استخدام

صندوق پژوهش و فناوری گیلان، جهت تشکیل بانک اطلاعاتی نیروی انسانی و انتخاب نیروی انسانی مناسب از بین متقاضیان، از تمامی علاقه مندان به همکاری با صندوق دعوت مینماید تا از طریق ارسال ایمیل اقدام به اعلام درخواست همکاری و ثبت رزومه نمایند:

gilanfund@gmail.com

الف. در این فراخوان به دنبال جذب #مدیر_مالی، #کارشناس_ارزیابی_و_نظارت، #کارشناس_حسابداری_و_وصول_مطالبات و #مسئول_دفتر_و_اموراداری هستیم، اما علاقه مندان می توانند بدون در نظر داشتن اعلام نیاز برای این چهار پست سازمانی، نسبت به ارسال رزومه و درخواست همکاری خود در هر زمینه ای که تمایل دارند، اقدام نمایند.
ب. هیچ محدودیتی برای همکاری در هیچ زمینه ای اعم از تحصیلات، سن، سابقه کار، شرایط جسمانی و جنسیت وجود ندارد‌.
ج. ایمیل ارسالی باید با عنوان “درخواست همکاری” و شامل #نامه_درخواست_همکاری (صرفا در متن ایمیل) و #فایل_پی_دی_اف_رزومه باشد.
د. #نامه_درخواست_همکاری باید شامل #معرفی_کوتاه_از_خود، #دلیل_تمایل_به_همکاری و پیشنهاد نوع و شکل و زمینه ی همکاری باشد.
*. علاقه مندان به همکاری پاره وقت، قراردادی یا دورکاری در زمینه های #گرافیک، #برنامه_نویسی، #وب، #کارگزاری، #ارزیابی، #نظارت، #تولید_محتوا و دیگر زمینه ها نیز میتوانند به همین ترتیب نسبت به ارسال رزومه خود اقدام نمایند.
**. صندوق پژوهش و فناوری گیلان، یک شرکت سهامی خاص غیر دولتی است که با هدف ارائه خدمات مالی، اعتباری، توانمندسازی و کارگزاری در حوزه پژوهش، فناوری، صنایع خلاق و دانش بنیان و با عضویت پارک علم و فناوری گیلان، دانشگاه گیلان، دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سرمایه گذاران بخش خصوصی و بر اساس اساسنامه مصوب هیات وزیران تاسیس شده است. صندوق پژوهش و فناوری گیلان به عنوان عامل صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت فناوری ریاست جمهوری فعالیت مینماید.
***. بدیهی است ارسال ایمیل درخواست همکاری و رزومه هیچ حقی برای افراد ایجاد نمی کند و صندوق در هر مرحله ای که تمایل به ادامه فرآیند جذب یا مذاکره برای استخدام یا همکاری داشته باشد، چه در این فراخوان و چه در اعلام نیازهای بعدی، با توجه به اطلاعات تماس ارسالی از سوی متقاضیان محترم، با ایشان تماس برقرار خواهد کرد.

#آگهی_استخدام

پیرو_آگهی_استخدام_قبلی
قابل توجه داوطلبان همکاری تمام وقت به صورت نیروی کار استخدامی با صندوق پژوهش و فناوری گیلان برای چهار موقعیت شغلی #مدیر_مالی، #کارشناس_ارزیابی_و_نطارت، #کارشناس_حسابداری_و_وصول_مطالباتو مسئول_دفتر_و_اموراداری:

ا.فقط و فقط، درخواستهایی که تا پایان وقت اداری پنجشنبه بیست و پنجم مهرماه سال نود و هشت و با ضوابط طرح شده در آگهی قبلی ارسال می گردند، در این دوره جذب مورد بررسی قرار خواهند گرفت و الباقی درخواست ها، پیشنهاد همکاری آزاد تلقی شده و در بررسی های آتی یا نیازهای موردی، بررسی خواهند شد.

ب.فرآیند ارزیابی کاملا مستقل و توسط افرادی خارج از مجموعه سهامداران و مدیران صندوق صورت خواهد گرفت و هرگونه هماهنگی یا ارسال درخواست از مجاری دیگر بی نتیجه باقی خواهد ماند.

ج.لطفا از برقراری تماس با پارک علم و فناوری گیلان در این خصوص جدا پرهیز فرموده و در نظر داشته باشید که فرآیند جذب صرفا از طریق صندوق صورت خواهد گرفت.

د.صندوق یک شخصیت حقوقی #غیر_دولتی است و از منظر قانون کار یک #شرکت_خصوصی محسوب می شود و لذا جذب هم با ضوابط حاکم بر بخش خصوصی و بر اساس توافق طرفین و قوانین مرتبط با آن صورت خواهد گرفت.

ه.صندوق همواره و در هر زمانی درخواست همکاری از سوی تمامی داوطلبان را بررسی خواهد نمود و فقط مهلت ارسال درخواست همکاری برای بررسی در این دوره جذب، تا بیست و پنجم مهر ماه خاتمه خواهد یافت. لذا علاقه مندان همیشه می توانند نسبت به ارسال درخواست های خود اقدام نمایند.

و.صندوق هیچ تعهدی در قبال درخواست های ارسالی ندارد و پس از بررسی اولیه توسط کارشناسان و طی شدن چهار مرحله زیر، اقدام به مصاحبه شغلی جهت شروع همکاری خواهد نمود:


مرحله اول: #غربالگری ایمیل ها و حذف درخواست هایی که یا استاندارد و شفاف نیستند و یا تکراری و ناقص هستند.
مرحله دوم: #بررسی_رزومه_ها و متن درخواست ها توسط اساتید دانشگاه و متخصصین (بدون ذکر نام متقاضیان)و حذف رزومه های غیر مرتبط.
مرحله سوم: #مصاحبه_تلفنی و حذف افرادی که مطلع یا علاقه مند نیستند.
مرحله چهارم: #آزمون_های_مهارت_سنجی، دانشی و روانشناسی، عمومی و مرتبط با شغل.
پس از آن افرادی که بیشترین امتیاز را به دست آورده باشند برای مصاحبه دعوت خواهند شد. لذا از برقراری هرگونه تماس در این مورد جدا خودداری فرمایید.


ز.در صورت فقدان فرد مناسب برای یک یا چند پست مشخص، صندوق از جذب نیرو در این دوره برای همان پست یا پستها اجتناب خواهد نمود و آن را به دوره های بعدی موکول خواهد کرد.